Ecolite LED stropné svietidlo 60W s tmavým dreveným rámčekom WLD500-60W/LED/TD

Moderné kruhové stropné LED svietidlo s výkonom 60W možno ľahko uchytiť na strop.Nahrazuje staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Priemer... viac informácií »
Ecolite LED stropné svietidlo 60W s tmavým dreveným rámčekom WLD500-60W/LED/TD
Značka: Ecolite
124 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné kruhové stropné LED svietidlo s výkonom 60W možno ľahko uchytiť na strop.Nahrazuje staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Priemer...

Moderné kruhové stropné LED svietidlo s výkonom 60W možno ľahko uchytiť na strop.Nahrazuje staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Priemer tohto LED svietidla je 52 cm. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu svetla, jas, nočné svetlo. Vďaka miniatúrnym čírym plochám vo tienidle je docielené trblietavého „STAR“ efektu. Svietidlá sú určené do interiéru. Svetlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba svetla voliteľná CCT. Farba tela tmavý dekor dreva. Materiál kov, plast. Rozmery Ø 520mm x 90mm. Svetelný tok 4000lm. Teplota chromatičnosti voliteľná. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 60W. Index podania farieb 80. Energetická trieda G. Životnosť až 30 000h. Krytie IP20. Certifikácia CE, RoHS. . . . . . . .
Najpredávanejší produkt máte možnosť získať bez problémov tu na webe v kategórii led stropné svietidlá. Teraz nájdete výnimočné výrobky v spomínanej sekcii za skvelú cenu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Ecolite má v stálej ponuke špičkové produkty To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! U nás totiž nájdete ďalší preverený tovar od značky Ecolite. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave produkt Ecolite LED stropné svietidlo 60W s tmavým dreveným rámčekom WLD500-60W/LED/TD od značky s tradíciou a dobrou povesťou Ecolite možno získať zde teraz skutočne výhodne. Teraz len za 124 EUR.