Ecolite LED stropné svietidlo 35W TL6022-LED35W

Obdĺžnikové stropné LED svietidlo s výkonom 35W možno ľahko uchytiť na stenu či strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou... viac informácií »
Ecolite LED stropné svietidlo 35W TL6022-LED35W
Obdĺžnikové stropné LED svietidlo s výkonom 35W možno ľahko uchytiť na stenu či strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou...

Obdĺžnikové stropné LED svietidlo s výkonom 35W možno ľahko uchytiť na stenu či strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Dlžka tohto LED svietidla je 84cm. Jednotlivé diódy neoslňujú a v svietidle nejdú vidieť. Sú teda nerozoznateľné od bežného svietidla. Svietidlá sú určené do interiéru. Ide o cenovo dostupný produkt integrovaným prúdovým zdrojom. Tento zdroj je umiestnený priamo na základnej doske s LED diódami. Toto riešenie je spoľahlivejšie ale cenovo výrazne lacnejšie na výrobu.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Materiál kov, polykarbonát. Rozmery 84 x 14,5 x 2,4cm. Svetelný tok 3700lm. Teplota chromatičnosti 4000K. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 35W. Energetická trieda E. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Krytie IP20. Index podania farieb >80 Ra. Certifikácia CE, RoHS. . . . . . . .
Tento akčný a v zľave výrobok môžete nakúpiť pohodlne tu a teraz na našom webe v kategórii led stropné svietidlá! Zaobstarajte si obľúbené produkty zo spomínanej sekcie vo výpredajovej akcii.

Žiadaný výrobok Ecolite LED stropné svietidlo 35W TL6022-LED35W značky Ecolite ľahko zoženiete momentálne na našich stránkach za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz za akčnú cenu 39 EUR.