Ecolite LED stropné svietidlo 25W TL6022-LED25W

Obdĺžnikové stropné LED svietidlo s výkonom 25W možno ľahko uchytiť na stenu či strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou... viac informácií »
Ecolite LED stropné svietidlo 25W TL6022-LED25W
Značka: Ecolite
27 EUR
Overiť dostupnosť »
Obdĺžnikové stropné LED svietidlo s výkonom 25W možno ľahko uchytiť na stenu či strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou...

Obdĺžnikové stropné LED svietidlo s výkonom 25W možno ľahko uchytiť na stenu či strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Dlžka tohto LED svietidla je 54cm. Jednotlivé diódy neoslňujú a v svietidle nejdú vidieť. Sú teda nerozoznateľné od bežného svietidla. Svietidlá sú určené do interiéru. Ide o cenovo dostupný produkt integrovaným prúdovým zdrojom. Tento zdroj je umiestnený priamo na základnej doske s LED diódami. Toto riešenie je spoľahlivejšie ale cenovo výrazne lacnejšie na výrobu.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Materiál kov, polykarbonát. Rozmery 54 x 14,5 x 2,4cm. Svetelný tok 2500lm. Teplota chromatičnosti 4000K. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 25W. Energetická trieda E. Životnosť až 30 000h. Farba svetla denná biela. Krytie IP20. Index podania farieb >80 Ra. Certifikácia CE, RoHS. . . . . . . . Často hľadaný produkt Ecolite LED stropné svietidlo môžete nájsť bezstarostne na webe v populárnej kateogrii led stropné svietidlá! Získajte ešte ďalšie výrobky v spomínanej rubrike z pohodlia domova. Naša ponuka je široká, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelého tovaru značky Ecolite. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Významný výrobca Ecolite poskytuje pre svojich zákazníkov top výrobky.

Tento najpredávanejší kus Ecolite LED stropné svietidlo 25W TL6022-LED25W s osvedčenou značkou Ecolite získate dnes za outletovú cenu! Teraz nakúpite za 27 EUR.