Ecolite LED stropné svietidlo 210W WALP02-210W/LED

Tento veľmi obľúbený tovar je k dostaniu teraz tu na našich stránkach v populárnej sekcii led stropné svietidlá. Nájdite si ďalšie výrobky vo... viac informácií »
Ecolite LED stropné svietidlo 210W WALP02-210W/LED
Značka: Ecolite
145 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi obľúbený tovar je k dostaniu teraz tu na našich stránkach v populárnej sekcii led stropné svietidlá. Nájdite si ďalšie výrobky vo...

Tento veľmi obľúbený tovar je k dostaniu teraz tu na našich stránkach v populárnej sekcii led stropné svietidlá. Nájdite si ďalšie výrobky vo spomínanej sekcii za super cenu.

Moderné dizajnové stropné LED svietidlo s výkonom 210W možno ľahko uchytiť na strop. Nahrádza staršie svietidlá pre žiarovky s päticou E27. Rozmer tohto LED svietidla je 55 cm. Na ovládanie svetla je pribalený diaľkový ovládač, vďaka ktorému je možné svetlo ovládať – meniť teplotu svetla, jas, nočné svetlo. Svietidlá sú určené do interiéru. Svietidlo je osadené kvalitnou úspornou LED technológiou SMD s dvoma čipy pre prepínanie medzi studeným a teplým svetlom. Svietidlo je starostlivo vyrábané po jednotlivých vrstvách, ktoré v konečnom výsledku prepúšťa svetlo v rôznych intenzitách. Výsledkom je abstraktné obrazec, ktorý ozdobí každý interiér.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Dlhá životnosť a žiadna údržba z nich robia ekonomicky vhodnú náhradu klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Farba svetla voliteľná CCT. Farba tela bielá. Materiál plast, kov. Rozmery 55x5cm. Svetelný tok 9980lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 210W. Životnosť 30 000h. Energetická trieda G. Krytie IP20. Certifikácia CE, RoHS. teplota chromatickosti 2700K-6500K. . . . . . . . .

Často hľadaný produkt Ecolite LED stropné svietidlo 210W WALP02-210W/LED od skvelého výrobcu Ecolite nájdete zde teraz za mimoriadne nízku cenu! Aktuálne stojí u nás 145 EUR.