Ecolite Biely vstavaný LED panel hranatý 145 x 145mm 6W+3W podsvietený LED-DUO-S6W

Tento biely LED panel je prispôsobený pre montáž do sadrokartónu. Panel s výkonom 6W a denným svetlom je doplnený o intímne podsvietenie s teplým... viac informácií »
Ecolite Biely vstavaný LED panel hranatý 145 x 145mm 6W+3W podsvietený LED-DUO-S6W
Značka: Ecolite
13 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento biely LED panel je prispôsobený pre montáž do sadrokartónu. Panel s výkonom 6W a denným svetlom je doplnený o intímne podsvietenie s teplým...

Tento biely LED panel je prispôsobený pre montáž do sadrokartónu. Panel s výkonom 6W a denným svetlom je doplnený o intímne podsvietenie s teplým svetlom, to má výkon ďalší 3W. U panelu si možno pomocou obyčajného vypínača zvoliť či bude svietiť hlavný zdroj svetla, rámček alebo oboje. Stačí len rýchlo zhasnúť a rozsvietiť.

LED panely svieti okamžite na plný výkon. Nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové. Nevydávajú nepríjemné zvuky. Oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú, sú tenké a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné. Na výber je teplá biela, biela alebo studená biela.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Materiál hliník + AC. Pracovná teplota -20°C – 50°C. Rozmery 145 x 145 x 25mm. Svetelný tok 80 + 400lm. Teplota chromatičnosti 2700 + 4000K. Vyžarovací uhol 140°. Výkon 6W. Životnosť až 30 000 hodin. Index podania farieb >80. Montážny otvor 105 x 105mm. Energetická trieda G. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Záruka 24 mesiacov. Krytie IP20. . . . .
Tento najpredávanejší kus možno zohnať pohodlne tu u nás v obľúbenej rubrike vstavané led panely. Preskúmajte akčné produkty z tejto populárnej kategórie za super peniaze. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Ecolite má na sklade kvalitné produkty. To ale nie je všetko, naša ponuka je široká! Máme v ponuke tiež viac tovaru od značky Ecolite. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Nový produkt Ecolite Biely vstavaný LED panel hranatý 145 x 145mm 6W+3W podsvietený LED-DUO-S6W od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Ecolite pohodlne dostanete v našej online ponuke so zľavou! Produkt nakúpite teraz u nás za 13 EUR.