E14 5,8W LED žiarovka Innr Smart Candle Comfort 2k

Inteligentná sviečka Comfort - balenie 2 LED sviečok s laditeľnou bielou funkciou LED sviečka Smart Candle Comfort od spoločnosti Innr je lampa s... viac informácií »
E14 5
Inteligentná sviečka Comfort - balenie 2 LED sviečok s laditeľnou bielou funkciou LED sviečka Smart Candle Comfort od spoločnosti Innr je lampa s...

Inteligentná sviečka Comfort – balenie 2 LED sviečok s laditeľnou bielou funkciou LED sviečka Smart Candle Comfort od spoločnosti Innr je lampa s päticou E14, ktorú možno ovládať pomocou aplikácie alebo hlasom a ktorá sa dá výborne integrovať do existujúcich systémov Philips Hue alebo Ikea Tradfri a ďalších. Okrem zapínania a vypínania alebo stmievania môže sviečka Smart Candle Comfort meniť teplú bielu farbu na príjemne jasnú univerzálnu bielu. Požadovaný biely odtieň môžete kedykoľvek pohodlne nastaviť prostredníctvom vhodnej aplikácie. Možné je aj časové ovládanie alebo zoskupovanie svietidiel. Innr pracuje s moderným rádiovým protokolom ZigBee 3.0. Technické údaje – Porovnávacia hodnota: 40 Watt – 470 lúmenov – Balenie po 2 kusoch (multipack) – Teplá biela (2 200 K) – Univerzálna biela (5 000 K) – Stmievanie (cez aplikáciu, nie cez inštaláciu na stenu) Špeciálne funkcie / kompatibilita Žiarovka LED E14 je kompatibilná s týmito systémami: – Philips Hue – Smart+ – Amazon Alexa / Echo Plus 2. generácie – Innr Bridge (pozri príslušenstvo) Ovládanie hlasom pomocou Amazon Alexa, Google Assistant alebo Samsung Smart Things v kombinácii s Hue Bridge. Priame pripojenie (bez mostíka) s Amazon Echo Plus alebo Echo Show 2. generácie. Poznámky: Na inteligentné ovládanie svetla je vždy potrebný mostík (Innr, Philips Hue, Lightify). Nefunguje s Apple HomeKit ani v režime Zábava. Energialuokka: A+ Super výrobok nájdete ešte na webe v populárnej sekcii inteligentné žiarovky! Teraz si môžete zaobstarať výnimočné produkty v spomínanej kategórii jednoducho online. Tento výrobca Innr Lighting má v stále ponuke vynikajúci sortiment To nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Máme v ponuke viac kvalitného tovaru od značky Innr Lighting. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný tovar E14 5,8W LED žiarovka Innr Smart Candle Comfort 2k od dodávateľa s dlhou históriou Innr Lighting k dostaniu tu a teraz práve skutočne lacno. Teraz za akčnú cenu 35 EUR.