Dvoj-plameňová závesná lampa Cone Light S2

Závesné svietidlo Cone Light S2 s priesvitnými tienidlami - 2-pl. Závesné svietidlo Cone Light S2 - kreatívny dizajn od dizajnéra Wernera Aisslingera -... celý popis>
Dvoj-plameňová závesná lampa Cone Light S2
Značka: B.lux
829,90 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Závesné svietidlo Cone Light S2 s priesvitnými tienidlami – 2-pl. Závesné svietidlo Cone Light S2 – kreatívny dizajn od dizajnéra Wernera Aisslingera – zaujme fascinujúcim svetelným efektom, ktorý je na jednej strane vytváraný priesvitnosťou porcelánového materiálu a na druhej strane tvarovo súvisiacim dolným svetlom. efekt kužeľovitých odtieňov. Závesné svietidlo s dvoma žiarovkami Cone Light S2 svojím útulným svetlom vytvára v miestnosti atmosférickú atmosféru. Medený prvok vyzerá na zavesení veľmi dekoratívne. Tvorca tejto atraktívne závesnej žiarovky, Werner Aisslinger, je so svojimi inovatívnymi vzormi jedným z renomovaných vývojárov dizajnérskych predmetov a za svoje výtvory už získal množstvo ocenení. Dostal teda z. B. niekoľkokrát získal cenu Red Dot Award a bol ocenený aj cenou za dizajn Spolkovej republiky Nemecko. MoMA v New Yorku ho v roku 1996 ocenilo za „júlové kreslo“ a pridalo ho do svojej stálej zbierky. Výrobca osvetlenia B.Lux , založený v roku 1980, ktorý vyrába na španielskom výrobnom závode s rozlohou 5 000 metrov štvorcových, vyrába vysoko kvalitné svetlá z B.Lux známych dizajnérov. B.Lux znamená lineárny dizajn s inovatívnym vzhľadom.
Tento dizajnový produkt Dvoj-plameňová závesná lampa Cone Light môžete nakúpiť tiež tu na našom webe v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete kúpiť unikátne produkty z tejto kateógrie v akcii.