lightservice.sk

T-LED SMART Magnetický senzor pre dvere a okná TUYA 068503

Obľúbený a akčný produkt T-LED SMART Magnetický senzor pre dvere a okná TUYA 068503 od popredného výrobcu T-LED môžete zaobstarať v súčasnosti navždy výhodne! Teraz môžete získať za skvelú cenu 9,92 EUR.
EAN: 8596558003591
T-LED SMART Magnetický senzor pre dvere a okná TUYA 068503
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
9,92 EUR

Popis produktu

Tuya magnetický senzor pre dvere a okná môže slúžiť ako bezdrôtová ochrana Vášho domova, ale aj pre ďalšie účely vo Vašej automatizácii.

Dverný senzor je zložený z dvoch častí, a to je samotný senzor a magnet. Vďaka jednoduchej inštalácii (možno nalepiť pomocou pásky alebo použiť skrutky) a napájanie dvoma AAA batériami je tento senzor skvelým pomocníkom pre monitorovanie stavu dverí a okien. Stačí umiestniť prvú časť senzora na rám dverí alebo okna a druhú časť na samotné dvere či okno. Pri otvorení sa magnet od senzora vzdiali, čo zaznamenáva senzor a okamžite informuje Vašu aplikáciu (kompatibilnú s Tuya alebo SMART LIFE).

Vďaka tomu budete vždy v obraze o tom, či sú vaše dvere a okná zatvorené alebo otvorené. Okrem základného upozornenia však tento senzor ponúka ešte viac možností. Vytvorte si vlastné scény a automatizácie – napríklad nechajte zapnúť svetlo pri otvorení dverí, alebo spustite iné zariadenia podľa Vašich potrieb. S týmto magnetickým senzorom od Tuya máte plnú kontrolu nad bezpečnosťou a pohodlím vášho domova, a to priamo z vášho mobilného zariadenia.

Obsah balenia: senzor, magnet, obojstranná lepiaca páska 3M, skrutky

Do senzora je potrebné dokúpiť mikrotužkové batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Ďalšie parametre: Krytie IP20. Materiál plast. Napájanie batérie (2× AAA). Prenosová frekvencia WiFi (nepodporuje 5G). Kompatibilné aplikácie SMART LIFE, Tuya, Amazon Alexa, Google Assistant. Rozmery magnetu 65 x 11 x 20mm. Rozmery senzora 65 x 27 x 20mm. . . . . . . . . . . . . .