Držiak novín 781, ušľachtilá oceľ

Vkusný držiak na noviny 781 vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Držiak na noviny 781 je veľmi elegantný riad na každodenné doručovanie novín. Je... viac informácií »
Držiak novín 781
Vkusný držiak na noviny 781 vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Držiak na noviny 781 je veľmi elegantný riad na každodenné doručovanie novín. Je...

Vkusný držiak na noviny 781 vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Držiak na noviny 781 je veľmi elegantný riad na každodenné doručovanie novín. Je vyrobený z matnej, lesklej nehrdzavejúcej ocele a zaujme mierne ohnutým tvarom. Hodí sa veľmi dobre k poštovej schránke rovnakého tvaru ako poštová schránka 778. Bočné otvory dodajú dizajnu príjemnú a atraktívnu poznámku. Kvôli mierne guľatému zakriveniu sú bočné otvory odkryté a noviny ležia v priehradke s elegantným vzhľadom. Tento držiak na noviny dodáva fasáde alebo vnútornému vstupnému priestoru domu reprezentatívny charakter. Nehrdzavejúci materiál je mimoriadne odolný voči poveternostným vplyvom. Povrch poteší možnosťou ľahkej údržby. Držiak na noviny je dodávaný s kompletným montážnym materiálom a je možné ho ihneď pripevniť. Kvôli estetickému vzhľadu s bočnými otvormi sa odporúča použiť pod ochrannú strechu. To znamená, že okraje novín sú dobre chránené pred dažďom. Nemecký značkový výrobok. Zľavnený produkt môžete zaobstarať aktuálne tu u nás v známej kategórii schránky na noviny! Vyhľadajte si ešte iné kúsky v spomínanej rubrike na pár kliknutí. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od výrobcu Albert Leuchten. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný produkt Držiak novín 781, ušľachtilá oceľ od značky so skvelou reputáciou Albert Leuchten jednoducho získate v našej aktuálnej ponuke za dobrú cenu. Cena od 120 EUR.