Drevená stojaca lampa Lignum tienidlo chinc mosadz

Vysoko kvalitná stojaca lampa Lignum z dreva, mosadze a chintzu stojaca lampa Lignum nielenže vyzerá elegantne, ale aj vyzerá. Rám je vyrobený z mosadze,... viac informácií »
Drevená stojaca lampa Lignum tienidlo chinc mosadz
Značka: Hufnagel
700 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitná stojaca lampa Lignum z dreva, mosadze a chintzu stojaca lampa Lignum nielenže vyzerá elegantne, ale aj vyzerá. Rám je vyrobený z mosadze,...

Vysoko kvalitná stojaca lampa Lignum z dreva, mosadze a chintzu stojaca lampa Lignum nielenže vyzerá elegantne, ale aj vyzerá. Rám je vyrobený z mosadze, pričom povrch nebol leštený, ale zostal matný. K rámu sa okrem mosadze pripája aj dubové drevo v prírodnej farbe. Klasické valcové tienidlo na lampu je vyrobené z bieleho chintzu a zaisťuje jemné rozptýlenie svetla z troch žiaroviek. Okrem toho je stojaca lampa Lignum vybavená sériovým ťahovým spínačom, pomocou ktorého sa zapína jeden svetelný zdroj pri prvom ťahaní, dva svetelné zdroje pri ťahaní, všetky tri pri ťahaní a všetky vypnuté znova, keď sa vytiahne štvrtýkrát. Svetlá tohto výrobcu sú kompletne vyrobené v Nemecku. Kvalitné materiály a vynikajúce spracovanie zaručujú produkt s dlhou životnosťou.
Tento kvalitný produkt Drevená stojaca lampa Lignum tienidlo chinc mosadz obstaráte taktiež na našom webe v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené produkty z tejto kateógrie za outletovú cenu. Známy výrobca Hufnagel obohatí vás špičkové výrobky Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. Máme v ponuke ďalšie vybrané produkty značky Hufnagel. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Drevená stojaca lampa Lignum tienidlo chinc mosadz od výrobcu s dlhou históriou Hufnagel máte možnosť nakúpiť práve teraz u nás trvalo výhodne. Výhodná ponuka za skvelú cenu 700 EUR.