Drevená stojaca lampa Evy s reflektorom chróm

Moderné stojanové svietidlo Evy kombinuje drevo a chróm Vďaka svojmu vzhľadu reflektora je pastvou pre oči v akomkoľvek priestore: stojanové svietidlo... viac informácií »
Drevená stojaca lampa Evy s reflektorom chróm
Značka: Globo
150 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné stojanové svietidlo Evy kombinuje drevo a chróm Vďaka svojmu vzhľadu reflektora je pastvou pre oči v akomkoľvek priestore: stojanové svietidlo...

Moderné stojanové svietidlo Evy kombinuje drevo a chróm Vďaka svojmu vzhľadu reflektora je pastvou pre oči v akomkoľvek priestore: stojanové svietidlo Evy má tri štíhle a napriek tomu stabilné drevené nohy, ktoré sú usporiadané v tvare klasickej trojnožky. Nepotrebuje preto veľkú plochu na umiestnenie a je ideálne ako ústredný prvok miestnosti. Stojanové svietidlo Evy pôsobí vďaka vydarenej kombinácii dreveného podstavca a pochrómovaného tienidla moderne a dokazuje tak, ako možno do ušľachtilého celkového obrazu spojiť dva kontrastné materiály. Aby sa svetlo tejto lampy mohlo používať cielene, dá sa nastavovať výška aj sklon tienidla. Bez premiestňovania stojanového svietidla Evy tak možno neustále vytvárať nové svetelné body tam, kde sú práve potrebné.
Tento unikátny produkt Drevená stojaca lampa Evy s reflektorom chróm možno zohnať taktiež na našom webe umiestnený v rubrike stojacie lampy. Nájdite si akčné výrobky z tejto populárnej sekcie za mimoriadne nízku cenu.

Tento obľúbený produkt Drevená stojaca lampa Evy s reflektorom chróm od skvelého výrobcu Globo pohodlne zaobstaráte aktuálne v našej ponuke extra so zľavou. Práve teraz za 150 EUR.