Sada 3 kúpeľňových downlightov čierna IP44 – námestie Xena

Perfektné zapustené miesto na osvetlenie vašej kúpeľne! S týmto čiernym štvorcom Xena dodáte svojej kúpeľni mimoriadne moderný nádych. Má... viac informácií »
Sada 3 kúpeľňových downlightov čierna IP44 - námestie Xena
Značka: QAZQA
39 EUR
Overiť dostupnosť »
Perfektné zapustené miesto na osvetlenie vašej kúpeľne! S týmto čiernym štvorcom Xena dodáte svojej kúpeľni mimoriadne moderný nádych. Má...

Perfektné zapustené miesto na osvetlenie vašej kúpeľne! S týmto čiernym štvorcom Xena dodáte svojej kúpeľni mimoriadne moderný nádych. Má celkovú dĺžku a šírku 8 cm. Výrez z tohto miesta je 6,5 cm a má hĺbku 12 cm. Bod je dodávaný s upínacími pružinami, aby ste ho mohli ľahko upnúť na strop. Doplňte svoj Xena Square nákupom svetelného zdroja, ktorý sa hodí do objímky GU10 (max. 50 W). S hodnotou IP IP44 je odolný voči striekajúcej vode a dá sa perfektne umiestniť do vašej kúpeľne ako funkčné osvetlenie. Bod je tiež stmievateľný pomocou externého stmievača, aby ste vo svojej kúpeľni vytvorili útulnú atmosféru! Teraz ešte lacnejšie v sade 3.

Veľmi žiadaný výrobok Sada 3 kúpeľňových downlightov čierna IP44 - námestie Xena od nášho výrobcu QAZQA ľahko nájdete v našej aktuálnej ponuke za dobrú cenu. Momentálne v akcii za 39 EUR.