Dizajnový bodový bod čierny vrátane LED a stmievača IP55 solar – Felice

Veľmi jedinečný produkt Dizajnový bodový bod čierny vrátane LED a môžete získať ľahko tu na našich stránkach v sekcii vonkajsie svetlo so... viac informácií »
Dizajnový bodový bod čierny vrátane LED a stmievača IP55 solar - Felice
Značka: QAZQA
54 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi jedinečný produkt Dizajnový bodový bod čierny vrátane LED a môžete získať ľahko tu na našich stránkach v sekcii vonkajsie svetlo so...

Veľmi jedinečný produkt Dizajnový bodový bod čierny vrátane LED a môžete získať ľahko tu na našich stránkach v sekcii vonkajsie svetlo so senzorom. Mrknite na zľavnené produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze! Populárny výrobca QAZQA pre svojich zákazníkov poskytuje kvalitné produkty. Presvedčte sa! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás taky viac osvedčeného tovaru od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Aké pekné bodnutie je Felice! Vyzerá to ako svetielkujúca huba, pretože kapucňa pripomína klobúk. Veľmi pekné pri vchodových dverách, v tráve alebo vedľa terasy. Felice má priemer 22 cm a výšku 18 cm. Veľkosť inštalácie je 18 cm v priemere. Felice má nevymeniteľné LED osvetlenie so svetelným výkonom 280 lúmenov a 3 000 – 6 500 Kelvinmi. Škvrny sú stmievateľné pomocou tlačidla na bočnej strane žiarovky. S hodnotou IP IP55 je ostnatý bod odolný voči striekaniu, takže vydrží aj silnú dažďovú sprchu. Urobte svoju záhradu útulnou s dizajnovým bodcom Felice!

Kvalitný a žiadaný produkt Dizajnový bodový bod čierny vrátane LED a stmievača IP55 solar - Felice od dodávateľa tovaru QAZQA môžete zaobstarať na našich stránkach za najnižšiu cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 54 EUR.