Dizajnové závesné svietidlo zlaté – Wire Whisk

Veľmi žiadaný produkt je dostupný aktuálne na našich stránkach v sekcii zavesne lampy. Pozrite sa na ešte ostatné produkty z tejto populárnej... viac informácií »
Dizajnové závesné svietidlo zlaté - Wire Whisk
Značka: QAZQA
51 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi žiadaný produkt je dostupný aktuálne na našich stránkach v sekcii zavesne lampy. Pozrite sa na ešte ostatné produkty z tejto populárnej...

Veľmi žiadaný produkt je dostupný aktuálne na našich stránkach v sekcii zavesne lampy. Pozrite sa na ešte ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za najlepšie ceny! Významný výrobca QAZQA má skvelý tovar Presvedčte sa! Zoznámte sa s našou Wire Whisk. Špeciálna lampa, krásne zakončená zlatým otvoreným tienidlom. Vďaka otvorenému tienidlu je v svietidle dobre viditeľný zdroj svetla. Preto zvoľte nápadný variant (čo si myslíte o svetelnom zdroji s dymovým sklom?) S výbojkou E27 (max. 60 Watt). Svietidlo je výškovo nastaviteľné: minimálne 65,5 cm a maximálne 160 cm vysoké. Veľmi užitočné pre určenie výšky nad jedálenským stolom! Drôtená metla môže tiež perfektne slúžiť ako pútač očí v kancelárii alebo na chodbe. Tienidlo má priemer 25 cm. Montážna doska má priemer 10 cm. Táto lampa je stmievateľná aj pomocou externého stmievača; sa rozhodnite pre extra atmosféru s našou Wire Whisk.

Žiadaný kus Dizajnové závesné svietidlo zlaté - Wire Whisk od značky QAZQA pohodlne dostanete momentálne na našich stránkach vo výhodnej akcii. Výhodne za 51 EUR.