Dizajnové závesné svietidlo zlaté 60 cm vrátane LED 3 stupne stmievateľné – Anello

Toto Anello je elegantné a moderné závesné svietidlo. Vrch prsteňa je zlatý a spodok tvorí zabudovaný LED krúžok. LED krúžok má 40 Wattov, 2 700... viac informácií »
Dizajnové závesné svietidlo zlaté 60 cm vrátane LED 3 stupne stmievateľné - Anello
Značka: QAZQA
285 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto Anello je elegantné a moderné závesné svietidlo. Vrch prsteňa je zlatý a spodok tvorí zabudovaný LED krúžok. LED krúžok má 40 Wattov, 2 700...

Toto Anello je elegantné a moderné závesné svietidlo. Vrch prsteňa je zlatý a spodok tvorí zabudovaný LED krúžok. LED krúžok má 40 Wattov, 2 700 Kelvinov a poskytuje 4358 lúmenov. Toto závesné svietidlo má veľmi špeciálny vstavaný systém stmievania. Svietidlo je stmievateľné v troch krokoch. To znamená, že si môžete zvoliť vlastnú polohu stmievania. Na pozícii 1 svieti lampa na 100 %, na pozícii 2 na 60 % a na pozícii 3 je veľmi príjemné svetlo: potom lampa svieti len na 30 %. Keď stlačíte spínač, lampa automaticky zobrazí svoj rozsah polôh. Opätovným stlačením spínača zvolíte režim svietenia, tým sa tiež lampa vypne. Ak stlačíte spínač znova, lampa bude mať režim svietenia, ktorý ste zvolili. Tento prsteň má priemer 60 cm a je dostupný aj v 40 cm a 80 cm. Je výškovo nastaviteľná, minimálne 38 cm a maximálne 120 cm. Moderný klenot pre váš domov! Tento kvalitný a žiadaný produkt Dizajnové závesné svietidlo zlaté 60 cm vrátane LED 3 stupne stmievateľné – Anello nájdete jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii zavesne lampy. Teraz môžete kúpiť ostatné produkty z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke ďalšie skvelé produkty od dodávateľa QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny produkt Dizajnové závesné svietidlo zlaté 60 cm vrátane LED 3 stupne stmievateľné - Anello od spoločnosti s úžasnou reputáciou QAZQA ide zohnať v našej online ponuke za priaznivú cenu. Lacno za 285 EUR.