Dizajnové závesné svietidlo oceľové vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné – Rondas

Závesná lampa Rondas urobí váš interiér ešte štýlovejším! Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru.... viac informácií »
Dizajnové závesné svietidlo oceľové vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné - Rondas
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa Rondas urobí váš interiér ešte štýlovejším! Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru....

Závesná lampa Rondas urobí váš interiér ešte štýlovejším! Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru. Závesné svietidlo je vyrobené z hliníka s plastom a oceľou. Je vyrobený z ocele, vďaka čomu je veľmi nadčasový a vhodný do každého interiéru. Závesné svietidlo má priemer 39 cm a je výškovo nastaviteľné; minimálne 40 cm a maximálne 160 cm. Montážna doska má priemer 20 cm a výšku 4 cm. Šnúrka má dĺžku 152 cm. Prsteň má priemer 39 cm a výšku 4 cm. Závesné svietidlo má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 1327 lúmenov a 2700 Kelvinov. To dáva lampe veľa svetla! To je tiež stmievateľné pomocou 3-stupňového stmievača, môžete to ľahko urobiť pomocou vlastného vypínača na stene. Rondas sa perfektne hodí do vašej (domácej) kancelárie. Len si pomyslite, aké pekné by boli niektoré z nich vedľa seba. Doplňte svoj moderný interiér závesnou lampou Rondas!
Výnimočný kus Dizajnové závesné svietidlo oceľové vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné – Rondas dostanete taktiež na webe v sekcii zavesne lampy. Máme pre vás ešte ostatné výrobky z tejto obľúbenej kategórie za super peniaze.

Kvalitný a žiadaný tovar Dizajnové závesné svietidlo oceľové vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné - Rondas originál od výrobcu QAZQA k dispozícii tu a teraz práve lacno. Ponuka už od 115 EUR.