Dizajnové závesné svietidlo mosadz 2 -svetlé – Johanna

Tento kvalitný produkt Dizajnové závesné svietidlo mosadz 2 -svetlé - môžete zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej... viac informácií »
Dizajnové závesné svietidlo mosadz 2 -svetlé - Johanna
Značka: QAZQA
92 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný produkt Dizajnové závesné svietidlo mosadz 2 -svetlé - môžete zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej...

Tento kvalitný produkt Dizajnové závesné svietidlo mosadz 2 -svetlé – môžete zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii zavesne lampy. Teraz si môžete vybrať podobné produkty z tejto známej sekcie na pár kliknutí.
Aká atmosférická závesná lampa je Johanna! Mosadzné oceľové tyče poskytujú na stenách príjemný svetelný efekt. Vhodné napríklad nad jedálenský stôl alebo konferenčný stolík. Johanna má dĺžku 120 cm a šírku 39 cm. Je výškovo nastaviteľný, minimálne 52,5 cm a maximálne 142 cm. Montážna doska má výšku 2,5 cm, dĺžku 120 cm a šírku 8 cm. Šnúra má dĺžku 119,5 cm. Tienidlá majú každý priemer 39 cm a výšku 20 cm. Dokončite Johanna s 2 zdrojmi svetla, každý s armatúrou E27 (max. 40 W). Nezabudnite si ich objednať zvlášť. Vyberte si svetelné zdroje, ktoré tiež pekne vyzerajú, pretože sú v zariadení jasne viditeľné. Závesné svietidlo je stmievateľné aj externým stmievačom, ktorý nie je súčasťou dodávky. Doprajte svojmu interiéru väčšiu atmosféru s dizajnovým závesným svietidlom Johanna.

Obľúbený a kvalitný výrobok Dizajnové závesné svietidlo mosadz 2 -svetlé - Johanna originál od výrobcu QAZQA ide získať teraz v ponuke navždy výhodne. V súčasnosti je k dispozícii za 92 EUR.