Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED – Banda

Tento kvalitný a lacný produkt Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED - Banda máte možnosť zaobstarať tiež na stránkach v známej sekcii... viac informácií »
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED - Banda
Značka: QAZQA
93 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný a lacný produkt Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED - Banda máte možnosť zaobstarať tiež na stránkach v známej sekcii...

Tento kvalitný a lacný produkt Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED – Banda máte možnosť zaobstarať tiež na stránkach v známej sekcii zavesne lampy. Máme pre vás zľavnené produkty vo spomínanej sekcii v akcii! Nebojte, máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalší tovar značky QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Banda je elegantná moderná závesná lampa, krásna v pracovni nad vaším stolom! Celková výška je 150 cm, tú môžete pri montáži skrátiť. Ďalej má dĺžku 121,5 cm a šírku 4,5 cm. Stropná doska má dĺžku 20 cm a šírku 6 cm. Čierna farba v kombinácii s integrovanou LED diódou ho robí veľmi nadčasovým. Táto nevymeniteľná LED poskytuje funkčné teplé biele svetlo vďaka svojim 1600 lumenom a 3000 Kelvinom. Upozornenie: závesné svietidlo nie je stmievateľné, a preto je vhodné na funkčné účely. 30 000 hodín horenia zaisťuje, že si budete môcť užívať osvetlenie po dlhú dobu. Nadčasová nevyhnutnosť v pracovni alebo kancelárii.

Akčný a v zľave tovar Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED - Banda s pečaťou kvality značky QAZQA pohodlne zoženiete práve teraz u nás za výhodné peniaze. Výhodne za cenu 93 EUR.