Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné – Rondas

Závesná lampa Rondas urobí váš interiér ešte štýlovejším! Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru.... viac informácií »
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné - Rondas
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa Rondas urobí váš interiér ešte štýlovejším! Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru....

Závesná lampa Rondas urobí váš interiér ešte štýlovejším! Jeho elegantný dizajn zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru. Závesné svietidlo je vyrobené z hliníka s plastom a oceľou. Je vyhotovený v čiernej farbe, vďaka čomu je veľmi nadčasový a hodí sa do každého interiéru. Závesné svietidlo má priemer 39 cm a je výškovo nastaviteľné; minimálne 40 cm a maximálne 160 cm. Montážna doska má priemer 20 cm a výšku 4 cm. Šnúrka má dĺžku 152 cm. Prsteň má priemer 39 cm a výšku 4 cm. Závesné svietidlo má nevymeniteľné LED osvetlenie. Tento má svetelný výkon 1327 lúmenov a 2700 Kelvinov. To dáva lampe veľa svetla! To je tiež stmievateľné pomocou 3-stupňového stmievača, môžete to ľahko urobiť pomocou vlastného vypínača na stene. Rondas sa perfektne hodí do vašej (domácej) kancelárie. Len si pomyslite, aké pekné by boli niektoré z nich vedľa seba. Doplňte svoj moderný interiér závesnou lampou Rondas! Neodolateľný tovar Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné – možno zakúpiť ľahko tu u nás v obľúbenej rubrike zavesne lampy! Vyhľadajte si unikátne produkty vo spomínanej sekcii jednoducho online. V očiach zákazníkov populárny výrobca QAZQA predáva špičkové produkty Pozrite so sami! Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás ďalšie kúsky od značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný výrobok Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňovo stmievateľné - Rondas od skvelého a známeho výrobcu QAZQA môžete získať aktuálne na našej webovej stránke za úžasnú cenu! Výhodne teraz u nás za 115 EUR.