Dizajnové závesné svietidlo čierne 70 cm – Wire Dos

Wire Dos je krásne veľké závesné svietidlo do predsiene, obývačky alebo jedálne. Jeho vertikálne lišty poskytujú krásny svetelný efekt v... viac informácií »
Dizajnové závesné svietidlo čierne 70 cm - Wire Dos
Značka: QAZQA
289 EUR
Overiť dostupnosť »
Wire Dos je krásne veľké závesné svietidlo do predsiene, obývačky alebo jedálne. Jeho vertikálne lišty poskytujú krásny svetelný efekt v...

Wire Dos je krásne veľké závesné svietidlo do predsiene, obývačky alebo jedálne. Jeho vertikálne lišty poskytujú krásny svetelný efekt v miestnosti. Závesné svietidlo je vyrobené z ocele v čiernej farbe. Vďaka tomu je veľmi nadčasový a hodí sa do každého interiéru. Wire Dos má priemer 70 cm a je výškovo nastaviteľný: minimálne 114 cm a maximálne 204 cm. Montážna doska má priemer 12 cm a výšku 4 cm. Šnúrka má dĺžku 120 cm. Čierne tienidlo má priemer 70 cm a výšku 80 cm. Doplňte závesné svietidlo svetelným zdrojom s objímkou E27 (max. 40 Watt). Vyberte si zdroj svetla, ktorý aj pekne vyzerá, pretože je na svietidle jasne viditeľný. Aby to bolo ešte útulnejšie, môžete lampu stmievať externým stmievačom (nie je súčasťou balenia) Unikátny a obľúbený kus Dizajnové závesné svietidlo čierne 70 cm – Wire Dos možno kúpiť v pohode na našich stránkach v rubrike zavesne lampy. Teraz si môžete zaobstarať výnimočné kúsky z tejto sekcie za skvelú cenu! Možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme však aj v ponuke viac produktov od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento výnimočný tovar Dizajnové závesné svietidlo čierne 70 cm - Wire Dos od značky s dlhou históriou QAZQA je možné získať na našich stránkach teraz v bezva akcii! Aktuálne za 289 EUR.