Dizajnové stropné svietidlo zlaté s bielymi 2 svetlami – Aniek

Vneste do svojho domova štýl a triedu so stropnou lampou Aniek. Štvorcový rám v kombinácii s okrúhlymi guľami dodáva lampe jedinečný vzhľad.... celý popis>
Dizajnové stropné svietidlo zlaté s bielymi 2 svetlami - Aniek
Značka: QAZQA
41 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Vneste do svojho domova štýl a triedu so stropnou lampou Aniek. Štvorcový rám v kombinácii s okrúhlymi guľami dodáva lampe jedinečný vzhľad. Farebná kombinácia zlata s bielou dodáva vášmu interiéru ľahký a luxusný nádych. Aniek je vyrobený z ocele s plastom. Stropné svietidlo má výšku 26 cm, dĺžku 35 cm a šírku 16 cm. Sklenená guľa s efektom mliečneho skla má priemer 12 cm. Montážna doska má výšku 2,5 cm, dĺžku 35 cm a šírku 8 cm. Doplňujete Aniek dvoma zdrojmi svetla, z ktorých každý má tvarovku G9 (max. 40 Watt). Nezabudnite si ich objednať zvlášť. Lampu je možné stmievať pomocou externého stmievača (nie je súčasťou dodávky). Doprajte svojej obývačke, pracovni alebo spálni luxusný vzhľad so stropným svietidlom Aniek.
Exkluzívny produkt Dizajnové stropné svietidlo zlaté s bielymi 2 svetlami – Aniek obstaráte práve tu na stránkach v známej rubrike stropne svietidla! Mrknite na ešte ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za super peniaze. U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás tiež viac skvelých kúskov od značky QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Populárny dodávateľ QAZQA svojim zákazníkom dodáva špičkové produkty. Presvedčte sa.