Dizajnové nástenné svietidlo čierne so zlatým štvorcom – Sab

Útulné a nadčasové nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne! Skutočný tvorca atmosféry. Nástenné svietidlo Sab je možné použiť v mnohých... viac informácií »
Dizajnové nástenné svietidlo čierne so zlatým štvorcom - Sab
Značka: QAZQA
38 EUR
Overiť dostupnosť »
Útulné a nadčasové nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne! Skutočný tvorca atmosféry. Nástenné svietidlo Sab je možné použiť v mnohých...

Útulné a nadčasové nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne! Skutočný tvorca atmosféry. Nástenné svietidlo Sab je možné použiť v mnohých miestnostiach v dome aj v kancelárii. Má výšku 20 cm, dĺžku 9,6 cm a hĺbku 11,4 cm. Montážna doska má výšku 10 cm a hĺbku 2,5 cm. Tento Sab dopĺňate o 2 svetelné zdroje GU10 (max. 50 W). Poznámka: Tieto svetelné zdroje si musíte vo webovom obchode objednať zvlášť. Je stmievateľný aj externým stmievačom (napr. Vypínačom v stene). Táto vnútorná strana so zlatým povrchom poskytuje útulné, zlaté pastevné svetlo pozdĺž steny; aj dole, aj hore. Krásny doplnok v hale, v obývacej izbe alebo v kuchyni ako základné osvetlenie! S touto nástennou lampou si doma vychutnajte viac atmosféry. Super výrobok Dizajnové nástenné svietidlo čierne so zlatým štvorcom – Sab máte možnosť nájsť ľahko tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike nastenne lampy! Teraz kúpite unikátne výrobky z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete viac osvedčených výrobkov značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Podarený výrobok Dizajnové nástenné svietidlo čierne so zlatým štvorcom - Sab od dodávateľa s dlhou históriou QAZQA ľahko môžete zohnať u nás za úžasnú cenu! K dispozícii teraz v predaji za 38 EUR.