Dizajnové nástenné svietidlo čierne – Sab Honey

Nadčasové, čierne nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne. Skutočný tvorca atmosféry! Zlatá povrchová úprava žiarovky poskytuje rozptýlené... viac informácií »
Dizajnové nástenné svietidlo čierne - Sab Honey
Značka: QAZQA
49,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové, čierne nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne. Skutočný tvorca atmosféry! Zlatá povrchová úprava žiarovky poskytuje rozptýlené...

Nadčasové, čierne nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne. Skutočný tvorca atmosféry! Zlatá povrchová úprava žiarovky poskytuje rozptýlené svetlo. Nástenné svietidlo Sab je možné použiť v mnohých miestnostiach v dome aj v kancelárii. Má výšku 20 cm, dĺžku 9,6 cm a hĺbku 11,4 cm. Montážna doska má výšku 10 cm a hĺbku 2,5 cm. Tento Sab dopĺňate o 2 svetelné zdroje GU10 (max. 50 W). Poznámka: Tieto svetelné zdroje si musíte vo webovom obchode objednať zvlášť. Je stmievateľný aj externým stmievačom (napr. Vypínačom v stene). Vďaka otvorenému dizajnu v hornej a dolnej časti poskytuje nástenné svietidlo nádherné pasúce sa svetlo pozdĺž steny. Krásny doplnok v hale, v obývacej izbe alebo v kuchyni ako základné osvetlenie! Doprajte si viac atmosféry doma s našou Sab.
Obľúbený produkt Dizajnové nástenné svietidlo čierne – Sab Honey možno zakúpiť bezstarostne tu a teraz na našom webe v kategórii nastenne lampy! Pozrite sa na podobné produkty z tejto známej rubriky za rozumné peniaze. Slávny dodávateľ QAZQA vám môže poskytnúť skvelý sortiment. To nie je všetko, máme toho viac! Mrknite tiež na ďalšie skvelé kúsky od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi žiadaný produkt Dizajnové nástenné svietidlo čierne - Sab Honey s pečaťou kvality značky QAZQA pohodlne zoženiete v súčasnosti za primerané peniaze! Teraz za 49,95 EUR.