Dizajnové nástenné svietidlo biele – Sabbir

Nadčasové, biele nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne. Ale skutočný tvorca atmosféry! Nástenné svietidlo Sabbir je možné použiť v mnohých... viac informácií »
Dizajnové nástenné svietidlo biele - Sabbir
Značka: QAZQA
29 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové, biele nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne. Ale skutočný tvorca atmosféry! Nástenné svietidlo Sabbir je možné použiť v mnohých...

Nadčasové, biele nástenné svietidlo v minimalistickom dizajne. Ale skutočný tvorca atmosféry! Nástenné svietidlo Sabbir je možné použiť v mnohých miestnostiach v dome aj v kancelárii. Má výšku 14,5 cm, dĺžku 9,5 cm a hĺbku 8,4 cm. Montážna doska má výšku 7 cm a hĺbku 2 cm. Tento Sabbir dopĺňate 2 svetelnými zdrojmi GU10 (max. 50 W). Poznámka: Tieto svetelné zdroje si musíte vo webovom obchode objednať zvlášť. Je stmievateľný aj externým stmievačom (napr. Vypínačom v stene). Vďaka otvorenému dizajnu v hornej a dolnej časti poskytuje nástenné svietidlo nádherné pasúce sa svetlo pozdĺž steny. Krásny doplnok v hale, v obývacej izbe alebo v kuchyni ako základné osvetlenie! S touto nástennou lampou si doma vychutnajte viac atmosféry. Tento akčný produkt Dizajnové nástenné svietidlo biele – Sabbir môžete dostať jednoducho tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii nastenne lampy! Pripravili sme parádne výrobky zo spomínanej kategórie za skvelú cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, u nás nájdete viac kvalitného tovaru od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super produkt Dizajnové nástenné svietidlo biele - Sabbir od značky s dobrým menom QAZQA môžete dostať aktuálne na webe za super peniaze! Teraz možno objednať len za 29 EUR.