Dizajnové LED svetlo DUCK-DUCK XL vonkajšie biela

LED dizajnové svietidlo DUCK-DUCK XL na vonkajšie použitie - odolné proti rozbitiu, nárazom a UV žiareniu Kúpelňová kačica vo veľkosti XL je... viac informácií »
Dizajnové LED svetlo DUCK-DUCK XL vonkajšie biela
LED dizajnové svietidlo DUCK-DUCK XL na vonkajšie použitie - odolné proti rozbitiu, nárazom a UV žiareniu Kúpelňová kačica vo veľkosti XL je...

LED dizajnové svietidlo DUCK-DUCK XL na vonkajšie použitie – odolné proti rozbitiu, nárazom a UV žiareniu Kúpelňová kačica vo veľkosti XL je produktom anglického dizajnéra Markeho Newtona pre Goodnight Light. Dekoratívne svetlo DUCK DUCK XL vyrobené v Španielsku zaručuje prvotriednu kvalitu a zaručene pútavý dizajn. Lampa je vyrobená z plastu odolného voči UV žiareniu, ktorý je tiež odolný voči rozbitiu a nárazom. Kačica je plávajúca a zaručene odolná voči poveternostným vplyvom. LED diódy inštalované vo vnútri možno pohodlne ovládať pomocou infračerveného diaľkového ovládania. Integrovaná nabíjateľná batéria umožňuje DUCK-DUCK svietiť približne sedem až desať hodín, pričom nabíjanie trvá približne šesť hodín. Čas osvetlenia sa môže líšiť v závislosti od zvoleného nastavenia jasu. Napriek svojej veľkosti sa dekoratívna kačica DUCK-DUCK XL ľahko prepravuje. Umožňuje to praktická rukoväť na prenášanie pripevnená na hlave kačice. Dizajnové svetlo DUCK-DUCK XL je dokonalým doplnkom pre záhradu, bazén a všetky ostatné vonkajšie priestory, či už na súkromné alebo komerčné použitie. Dôležité upozornenie: Dekoratívne svetlo by sa nemalo ponechávať vo vode príliš dlho a nabíjacie kontakty sa musia pred nabíjaním vždy vysušiť. Tento kvalitný výrobok Dizajnové LED svetlo DUCK-DUCK XL vonkajšie možno kúpiť taktiež na stránkach v populárnej rubrike vonkajšie dekoratívne svietidlá. Máme pre vás ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky za akčnú cenu!

Výnimočný a žiadaný tovar Dizajnové LED svetlo DUCK-DUCK XL vonkajšie biela od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Goodnight Light možno získať dnes skutočne lacno. Aktuálne stojí u nás 289,90 EUR.