Dizajnové krúžkové závesné svietidlo zlaté 80 cm vrátane LED a stmievača – Anello

Toto Anello je elegantné a moderné závesné svietidlo. Vrch prsteňa je zlatý a spodok tvorí zabudovaný LED krúžok. LED krúžok má 53 Wattov, 2 700... viac informácií »
Dizajnové krúžkové závesné svietidlo zlaté 80 cm vrátane LED a stmievača - Anello
Značka: QAZQA
369 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto Anello je elegantné a moderné závesné svietidlo. Vrch prsteňa je zlatý a spodok tvorí zabudovaný LED krúžok. LED krúžok má 53 Wattov, 2 700...

Toto Anello je elegantné a moderné závesné svietidlo. Vrch prsteňa je zlatý a spodok tvorí zabudovaný LED krúžok. LED krúžok má 53 Wattov, 2 700 Kelvinov a produkuje 6777 lúmenov. Toto závesné svietidlo má veľmi špeciálny vstavaný systém stmievania. Svietidlo je stmievateľné v troch krokoch. To znamená, že si môžete zvoliť vlastnú polohu stmievania. Na pozícii 1 svieti lampa na 100 %, na pozícii 2 na 60 % a na pozícii 3 je veľmi príjemné svetlo: potom lampa svieti len na 30 %. Keď stlačíte spínač, lampa automaticky zobrazí svoj rozsah polôh. Opätovným stlačením spínača zvolíte režim svietenia, tým sa tiež lampa vypne. Ak stlačíte spínač znova, lampa bude mať režim svietenia, ktorý ste zvolili. Tento prsteň má priemer 80 cm a je dostupný aj v 40 cm a 60 cm. Je výškovo nastaviteľná, minimálne 38 cm a maximálne 120 cm. Moderný klenot pre váš domov! Obľúbený a kvalitný tovar Dizajnové krúžkové závesné svietidlo zlaté 80 cm ide zohnať práve teraz tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike zavesne lampy. Máme pre vás ostatné produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí! Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme však aj v ponuke viac skvelých produktov od značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Vehlasný výrobca QAZQA má na sklade top výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Unikátny produkt Dizajnové krúžkové závesné svietidlo zlaté 80 cm vrátane LED a stmievača - Anello od obľúbenej značky QAZQA môžete nájsť v našej online ponuke naozaj lacno! Výhodne za 369 EUR.