Dizajnové bodové biele nastavenie 2 svetiel – Nox

Tento akčný tovar Dizajnové bodové biele nastavenie 2 svetiel - máte možnosť nakúpiť okrem iného na našom webe v obľúbenej rubrike bodove svetla.... viac informácií »
Dizajnové bodové biele nastavenie 2 svetiel - Nox
Značka: QAZQA
27 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento akčný tovar Dizajnové bodové biele nastavenie 2 svetiel - máte možnosť nakúpiť okrem iného na našom webe v obľúbenej rubrike bodove svetla....

Tento akčný tovar Dizajnové bodové biele nastavenie 2 svetiel – máte možnosť nakúpiť okrem iného na našom webe v obľúbenej rubrike bodove svetla. Získajte zľavnené produkty v spomínanej sekcii za najlepšie ceny. Spot Nox kombinuje moderný vzhľad s priemyselným dizajnom. Robustný a praktický biely bod, ktorý možno použiť ako nástenné alebo stropné svietidlo s nastaviteľným tienidlom, ktoré vám umožní nasmerovať svetlo tam, kde vám to najlepšie vyhovuje. Tento veľký dizajnový bod je dokončený v bielej textúrovanej farbe s hliníkovým reflektorom. Nakloňte a otočte. Pekná povrchová úprava s chrómovými pántmi a plášťom kábla. Vďaka praktickému a funkčnému dizajnu i použitiu dáva Nox chladný a moderný nádych vašej obývacej izbe, kancelárii a kuchyni. Má výšku 20 cm, dĺžku 34 cm a šírku 10 cm. Rozmery montážnej dosky: dĺžka 31 cm a šírka 7 cm. Stropný hrniec má dve tvarovky G9. Doplňte ho dvoma zdrojmi svetla G9 s maximálnym výkonom 40 W. Škvrny majú svetelný lúč 20 stupňov. S týmto spotom Nox choďte do moderny.

Veľmi obľúbený kus Dizajnové bodové biele nastavenie 2 svetiel - Nox značky QAZQA je k dispozícii online v akcii. Výhodne za 27 EUR.