Dizajnové bodové biele 3-svetelné nastaviteľné – Nox

Spot Nox kombinuje moderný vzhľad s priemyselným dizajnom. Robustný a praktický biely bod, ktorý možno použiť ako nástenné alebo stropné svietidlo... viac informácií »
Dizajnové bodové biele 3-svetelné nastaviteľné - Nox
Značka: QAZQA
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Spot Nox kombinuje moderný vzhľad s priemyselným dizajnom. Robustný a praktický biely bod, ktorý možno použiť ako nástenné alebo stropné svietidlo...

Spot Nox kombinuje moderný vzhľad s priemyselným dizajnom. Robustný a praktický biely bod, ktorý možno použiť ako nástenné alebo stropné svietidlo s nastaviteľným tienidlom, ktoré vám umožní nasmerovať svetlo tam, kde vám to najlepšie vyhovuje. Tento veľký dizajnový bod je povrchovo upravený bielym štruktúrovaným lakom s hliníkovým reflektorom. Nakloňte a otočte. Pekná povrchová úprava s chrómovými pántmi a plášťom kábla. Vďaka praktickému a funkčnému dizajnu i použitiu dáva Nox chladný a moderný nádych vašej obývacej izbe, kancelárii a kuchyni. Má výšku 20 cm, dĺžku 56 cm a šírku 10 cm. Rozmery montážnej dosky: dĺžka 54 cm a šírka 7 cm. Stropný hrniec má tri kovania G9. Kompletne ho doplňte tromi svetelnými zdrojmi G9 s maximálnym výkonom 40 W. Škvrny majú svetelný lúč 20 stupňov. S týmto spotom Nox choďte do moderny.
Tento kvalitný a lacný tovar je na získanie bez ťažkostí na našich stránkach v obľúbenej sekcii bodove svetla! Teraz nájdete ešte iné produkty z tejto známej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Obľúbená značka QAZQA pre vás vyrába veľmi kvalitný sortiment To ale nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Máme v ponuke však viac tovaru od značky QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento unikátny produkt Dizajnové bodové biele 3-svetelné nastaviteľné - Nox od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA môžete si kúpiť momentálne na webe vo výhodnej akcii! Aktuálne v akcii za 40 EUR.