Dizajnová stolná lampa z mosadze vrátane LED 3-stupňovo stmievateľná – Rondas

Stolná lampa Rondas je cool lampa do vášho interiéru. Jeho dizajn je veľmi jedinečný, takže okamžite upúta pozornosť v miestnosti. Je vyrobený z... viac informácií »
Dizajnová stolná lampa z mosadze vrátane LED 3-stupňovo stmievateľná - Rondas
Značka: QAZQA
58 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Rondas je cool lampa do vášho interiéru. Jeho dizajn je veľmi jedinečný, takže okamžite upúta pozornosť v miestnosti. Je vyrobený z...

Stolná lampa Rondas je cool lampa do vášho interiéru. Jeho dizajn je veľmi jedinečný, takže okamžite upúta pozornosť v miestnosti. Je vyrobený z hliníka s plastom a oceľou, povrchovo upravený je v zlatej farbe. Má priemer 29 cm a dĺžku 22 cm. Noha má priemer 2,5 cm a dĺžku 22 cm. Šnúrka má dĺžku 200 cm. Stolná lampa má integrované LED osvetlenie. Má svetelný výkon 1260 lúmenov a 2700 Kelvinov. Vďaka tomu je to skutočný silák a lampa dáva veľa svetla! Ideálne na prácu alebo čítanie knihy. Svetlo je stmievateľné v 3 krokoch, takže vždy máte požadovanú intenzitu svetla. Získajte dizajnovú stolnú lampu Rondas do vášho domova! Veľa podarený produkt Dizajnová stolná lampa z mosadze vrátane LED 3-stupňovo stmievateľná – ide kúpiť bez ťažkostí na webe v obľúbenej kategórii stolove lampy! Teraz môžete nájsť akčné produkty z tejto populárnej rubriky za super cenu. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu QAZQA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený kus Dizajnová stolná lampa z mosadze vrátane LED 3-stupňovo stmievateľná - Rondas od výrobcu so zárukou kvality QAZQA je možné zakúpiť v našej online ponuke v bezva akcii! Kúpiť teraz za 58 EUR.