Dizajnová stolná lampa oceľová s bielou a stmievačom – Gomba

Táto krásna stolná lampa Gomba sa hodí do každého interiéru! Táto stolná lampa je vyrobená zo skla s oceľou a je vyhotovená v bielej a oceľovej... viac informácií »
Dizajnová stolná lampa oceľová s bielou a stmievačom - Gomba
Táto krásna stolná lampa Gomba sa hodí do každého interiéru! Táto stolná lampa je vyrobená zo skla s oceľou a je vyhotovená v bielej a oceľovej...

Táto krásna stolná lampa Gomba sa hodí do každého interiéru! Táto stolná lampa je vyrobená zo skla s oceľou a je vyhotovená v bielej a oceľovej farbe. Má priemer 23 cm a výšku 29 cm. Šnúrka je dlhá 150 cm. Svetelný zdroj E27 nie je súčasťou dodávky, preto je potrebné ho objednať samostatne. Svietidlo je stmievateľné a vybavené stmievačom na nohe. To vám umožní urobiť to doma extra útulné. Dostaňte túto stolnú lampu do svojho domova ako skutočný tvorca atmosféry! Nový produkt Dizajnová stolná lampa oceľová s bielou a stmievačom – Gomba môžete získať ľahko tu a teraz na našich stránkach zaradený v sekcii stolove lampy. Teraz nájdete akčné kúsky z tejto rubriky za výborné peniaze!

Kvalitný a obľúbený tovar Dizajnová stolná lampa oceľová s bielou a stmievačom - Gomba od našej známej značky Paul Neuhaus môžete zohnať v našej aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu! Aktuálne stojí u nás 85 EUR.