Dizajnová stolná lampa čierna vrátane LED 3-stupňovo stmievateľná – Rondas

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Dizajnová stolná lampa čierna vrátane získate práve na našom webe umiestnený v sekcii stolove lampy! Pozrite sa na... viac informácií »
Dizajnová stolná lampa čierna vrátane LED 3-stupňovo stmievateľná - Rondas
Značka: QAZQA
71 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Dizajnová stolná lampa čierna vrátane získate práve na našom webe umiestnený v sekcii stolove lampy! Pozrite sa na...

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Dizajnová stolná lampa čierna vrátane získate práve na našom webe umiestnený v sekcii stolove lampy! Pozrite sa na akčné kúsky z tejto obľúbenej rubriky za úplne najnižšiu cenu. Stolná lampa Rondas je cool lampa do vášho interiéru. Jeho dizajn je veľmi jedinečný, takže okamžite upúta pozornosť v miestnosti. Je vyrobený z hliníka s plastom a oceľou. Má priemer 29 cm a dĺžku 22 cm. Noha má priemer 2,5 cm a dĺžku 22 cm. Šnúrka má dĺžku 200 cm. Stolná lampa má integrované LED osvetlenie. Má svetelný výkon 1260 lúmenov a 2700 Kelvinov. Vďaka tomu je to skutočný silák a lampa dáva veľa svetla! Ideálne na prácu alebo čítanie knihy. Svetlo je stmievateľné v 3 krokoch, takže vždy máte požadovanú intenzitu svetla. Získajte dizajnovú stolnú lampu Rondas do svojho domova!

Tento unikátny produkt Dizajnová stolná lampa čierna vrátane LED 3-stupňovo stmievateľná - Rondas od poprednej značky QAZQA je možné nakúpiť tady za mimoriadne nízku cenu. Lacno za 71 EUR.