Dizajnová stolná lampa čierna s dymovým sklom – Bliss

Super výrobok Dizajnová stolná lampa čierna s dymovým sklom - Bliss je k dostaniu ľahko tu na našom webe zaradený v kategórii stolove lampy.... viac informácií »
Dizajnová stolná lampa čierna s dymovým sklom - Bliss
Značka: QAZQA
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Super výrobok Dizajnová stolná lampa čierna s dymovým sklom - Bliss je k dostaniu ľahko tu na našom webe zaradený v kategórii stolove lampy....

Super výrobok Dizajnová stolná lampa čierna s dymovým sklom – Bliss je k dostaniu ľahko tu na našom webe zaradený v kategórii stolove lampy. Zaobstarajte si podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky jednoducho online! V očiach zákazníkov populárny výrobca QAZQA vás obohatí o prémiové výrobky. Máme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar od výrobcu QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Táto krásna stolová lampa Bliss s tmavým dymovým sklom je ideálna do každého interiéru! Tmavé sklo dodáva tejto žiarovke skvelý svetelný efekt. Ak si túto lampu zaobstaráte doma, musíte si ešte objednať samostatný svetelný zdroj E27 (max. 40 W). Sklo tejto žiarovky Bliss má mierny zrkadlový efekt. To mu dodáva úžasný nádych! S výškou 35,1 cm a priemerom 17,1 cm je Bliss stolová lampa ideálnej veľkosti. Môžete ju napríklad umiestniť na jedálenský stôl, stôl, konferenčný stolík alebo nočný stolík ako svetlo na čítanie! Svietidlo je stmievateľné aj externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Získajte tohto výrobcu atmosféry už teraz a urobte svoj interiér kompletným!

Tento vynikajúci tovar Dizajnová stolná lampa čierna s dymovým sklom - Bliss od známej značky QAZQA ide zohnať práve dnes za outletovú cenu! Ceny už od 40 EUR.