Dizajnová stojaca lampa oceľ – Hobby

Veľmi obľúbený produkt Dizajnová stojaca lampa oceľ môžete získať bezprostredne na našom webe v obľúbenej kategórii stojace lampy! Pripravili sme... viac informácií »
Dizajnová stojaca lampa oceľ - Hobby
Značka: QAZQA
129 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi obľúbený produkt Dizajnová stojaca lampa oceľ môžete získať bezprostredne na našom webe v obľúbenej kategórii stojace lampy! Pripravili sme...

Veľmi obľúbený produkt Dizajnová stojaca lampa oceľ môžete získať bezprostredne na našom webe v obľúbenej kategórii stojace lampy! Pripravili sme pre vás ešte ďalšie produkty z našej rubriky za super cenu. Náš Hobby vdýchne vášmu interiéru nový život! Je dokončená z ocele s pekným okrúhlym uzáverom. Stojatá lampa má konštrukciu pántov, takže rameno môžete nasmerovať, ako chcete! Vďaka tomu je skutočne funkčný gadget. Vďaka tomu je výškovo nastaviteľný: minimálne 150 cm vysoký a maximálny 185 cm vysoký. Podstavec má priemer 34 cm. Tienidlo má priemer 38 cm. Dĺžka šnúry je 185 cm. Hobby doplníte svetelným zdrojom E27 s maximálnym výkonom 60 W; je stmievateľný aj externým stmievačom! Takže si s touto podlahovou lampou urobte doma útulnosť. Celkovo vzaté, atraktívna podlahová lampa, ktorá bude vo vašej domácnosti skutočným pútačom pozornosti. Dizajn doma? To je možné s naším Hobby!

Tento lacný produkt Dizajnová stojaca lampa oceľ - Hobby od značky so skvelou reputáciou QAZQA máte možnosť zaobstarať tu za najnižšiu cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 129 EUR.