Dizajnová stojaca lampa čierna s dymovým sklom – Dome

Hľadáte vo svojej domácnosti moderný pútač očí? Potom je Dóm pre vás! Je krásne ukončená čiernou farbou a otvoreným skleneným tienidlom, aby... viac informácií »
Dizajnová stojaca lampa čierna s dymovým sklom - Dome
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte vo svojej domácnosti moderný pútač očí? Potom je Dóm pre vás! Je krásne ukončená čiernou farbou a otvoreným skleneným tienidlom, aby...

Hľadáte vo svojej domácnosti moderný pútač očí? Potom je Dóm pre vás! Je krásne ukončená čiernou farbou a otvoreným skleneným tienidlom, aby bol zdroj svetla dobre viditeľný! Pretože sklo je potiahnuté dymom / dymom, čo poskytuje príjemný a hrejivý efekt. Svoju podlahovú lampu doplňte nápadným zdrojom svetla, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 40 W). Lampa je stmievateľná aj externým stmievačom, takže ju večer vďaka Dome! Lampa má celkovú výšku 148 cm. Podstavec má priemer 25 cm. Výrobok je dodávaný so šnúrou s dĺžkou 250 cm. Poskytnite doma pekný doplnok s podlahovou lampou Dome!

Kvalitný produkt Dizajnová stojaca lampa čierna s dymovým sklom - Dome od poprednej značky QAZQA je možné zakúpiť zde teraz za výpredajovú cenu. Práve teraz za 105 EUR.