Dizajnová stojaca lampa čierny zamatový odtieň tupo so zlatou farbou – Rich

Choďte za dizajnom domov s našou podlahovou lampou Rich. Dokončené v nadčasovej čiernej farbe s tupým odtieňom. Tienidlo má zlatý interiér, ktorý... viac informácií »
Dizajnová stojaca lampa čierny zamatový odtieň tupo so zlatou farbou - Rich
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Choďte za dizajnom domov s našou podlahovou lampou Rich. Dokončené v nadčasovej čiernej farbe s tupým odtieňom. Tienidlo má zlatý interiér, ktorý...

Choďte za dizajnom domov s našou podlahovou lampou Rich. Dokončené v nadčasovej čiernej farbe s tupým odtieňom. Tienidlo má zlatý interiér, ktorý poskytuje útulné a rozptýlené svetlo v každej miestnosti! Svietidlo má priemer 34,5 cm a výšku 145 cm. Tienidlo má priemer 30 cm a výšku 65 cm. Tento výrobok sa dodáva s káblom (250 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplnený svetelným zdrojom E27 (max. 40 W). Poznámka: svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky, musíte si ho objednať zvlášť z nášho internetového obchodu. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Skutočný pútač očí vo vašej obývacej izbe alebo spálni. Rich si príde na svoje aj v pracovni alebo kancelárii! Veľa obľúbený produkt Dizajnová stojaca lampa čierny zamatový odtieň tupo so je k dispozícii bezstarostne tu na webe v populárnej kateogrii stojace lampy. Teraz môžete kúpiť ostatné kúsky z tejto populárnej sekcie v zľave! U zákazníkov obľúbená značka QAZQA pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitný tovar Pozrite so sami. Máme toho viac, u nás nájdete ďalšie vybrané produkty od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a lacný produkt Dizajnová stojaca lampa čierny zamatový odtieň tupo so zlatou farbou - Rich originál od výrobcu QAZQA je možné nakúpiť v súčasnosti za výpredajovú cenu. Teraz možno objednať len za 105 EUR.