Dizajnová stojaca lampa čierny velúrový odtieň čierna so zlatou – Rich

Choďte za dizajnom domov s našou podlahovou lampou Rich. Kompletne dokončená v nadčasovej čiernej farbe. Tienidlo má zlatý interiér, ktorý poskytuje... viac informácií »
Dizajnová stojaca lampa čierny velúrový odtieň čierna so zlatou - Rich
Značka: QAZQA
81 EUR
Overiť dostupnosť »
Choďte za dizajnom domov s našou podlahovou lampou Rich. Kompletne dokončená v nadčasovej čiernej farbe. Tienidlo má zlatý interiér, ktorý poskytuje...

Choďte za dizajnom domov s našou podlahovou lampou Rich. Kompletne dokončená v nadčasovej čiernej farbe. Tienidlo má zlatý interiér, ktorý poskytuje útulné a rozptýlené svetlo v každej miestnosti! Svietidlo má priemer 34,5 cm a výšku 145 cm. Tienidlo má priemer 30 cm a výšku 65 cm. Tento výrobok sa dodáva s káblom (250 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplnený svetelným zdrojom E27 (max. 40 W). Poznámka: svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky, musíte si ho objednať zvlášť z nášho internetového obchodu. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Skutočný pútač očí vo vašej obývacej izbe alebo spálni. Rich si príde na svoje aj v pracovni alebo kancelárii! Tento zľavnený kus možno zohnať aktuálne tu na webe umiestnený v rubrike stojace lampy! Teraz si môžete vybrať výnimočné produkty z tejto známej kategórie za super cenu! Náš sortiment je široký, mrknite na ďalšie preverené produkty od dodávateľa QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Obľúbený produkt Dizajnová stojaca lampa čierny velúrový odtieň čierna so zlatou - Rich od skvelého a známeho výrobcu QAZQA pohodlne získate u nás teraz za priaznivú cenu! Teraz za akčnú cenu 81 EUR.