Dizajnová stojaca lampa čierna ľanová tienidlo sivá – Rich

S podlahovou lampou Rich choďte do nadčasového dizajnu. Dokončené v nadčasovej čiernej farbe s ľanovo šedým odtieňom. Tienidlo na bielizeň... viac informácií »
Dizajnová stojaca lampa čierna ľanová tienidlo sivá - Rich
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
S podlahovou lampou Rich choďte do nadčasového dizajnu. Dokončené v nadčasovej čiernej farbe s ľanovo šedým odtieňom. Tienidlo na bielizeň...

S podlahovou lampou Rich choďte do nadčasového dizajnu. Dokončené v nadčasovej čiernej farbe s ľanovo šedým odtieňom. Tienidlo na bielizeň poskytuje v dome útulné rozptýlené svetlo. Svietidlo má priemer 34,5 cm a výšku 145 cm. Tienidlo má priemer 30 cm a výšku 65 cm. Tento výrobok sa dodáva s káblom (250 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplnený svetelným zdrojom E27 (max. 40 W). Poznámka: svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky, musíte si ho objednať zvlášť z nášho internetového obchodu. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (nie je súčasťou dodávky). Skutočný pútač očí vo vašej obývacej izbe alebo spálni. Rich si príde na svoje aj v pracovni alebo kancelárii!
Často vyhľadávaný tovar Dizajnová stojaca lampa čierna ľanová tienidlo sivá – Rich zoženiete bezprostredne tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii stojace lampy! Pripravili sme akčné produkty zo spomínanej rubriky za najnižšiu cenu.

Lacný výrobok Dizajnová stojaca lampa čierna ľanová tienidlo sivá - Rich od spoločnosti s úžasnou reputáciou QAZQA jednoducho môžete zaobstarať tady teraz za výhodné peniaze. Teraz za 115 EUR.