Dizajnová nástenná lampa Rádio v chróme

Chrómovo lesklá nástenná lampa Rádio s otočnou objímkou Stojan nástennej lampy Rádio je celý vyhotovený v lesklom chróme a niečo také ako bežné... viac informácií »
Dizajnová nástenná lampa Rádio v chróme
Značka: Ideallux
80 EUR
Overiť dostupnosť »
Chrómovo lesklá nástenná lampa Rádio s otočnou objímkou Stojan nástennej lampy Rádio je celý vyhotovený v lesklom chróme a niečo také ako bežné...

Chrómovo lesklá nástenná lampa Rádio s otočnou objímkou Stojan nástennej lampy Rádio je celý vyhotovený v lesklom chróme a niečo také ako bežné tienidlo by ste tu hľadali márne. Namiesto toho sa do centra pozornosti posúva guľový zdroj svetla, ktorý svojimi veľkými rozmermi zaujme ešte viac. Objímku svetla je pritom možné otáčať a vychyľovať tak, aby sa lampa dala lepšie prispôsobiť.
Tento kvalitný a žiadaný produkt je k dostaniu tiež tu u nás v populárnej rubrike nástenné svietidlá! Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty vo spomínanej sekcii jednoducho online! Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalší tovar od značky Ideallux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný výrobok Dizajnová nástenná lampa Rádio v chróme značky Ideallux k dostaniu práve za výpredajovú cenu. Ceny od 80 EUR.