Dizajnérske LED svietidlo DUCK-DUCK S v bielej

Plávajúca kačica s efektívnym osvetlením - LED dizajnové svetlo DUCK-DUCK S Či už ide o súkromné alebo komerčné vonkajšie priestory, moderné... viac informácií »
Dizajnérske LED svietidlo DUCK-DUCK S v bielej
Plávajúca kačica s efektívnym osvetlením - LED dizajnové svetlo DUCK-DUCK S Či už ide o súkromné alebo komerčné vonkajšie priestory, moderné...

Plávajúca kačica s efektívnym osvetlením – LED dizajnové svetlo DUCK-DUCK S Či už ide o súkromné alebo komerčné vonkajšie priestory, moderné dekoratívne svetlo DUCK-DUCK S prináša do každej záhrady kreatívny dizajn. Tvarom sa inšpirujú dospelí aj deti, pretože lampa pripomína klasickú kačicu na kúpanie, ktorá by nemala chýbať v žiadnej vani. DUCK-DUCK S je teraz kačica pre vonkajší bazén: je vznášajúca sa, nárazuvzdorná a odolná proti UV žiareniu, a preto ju možno bez váhania použiť vonku. Integrované LED diódy sú ovládané dodávaným infračerveným diaľkovým ovládačom, ktorý okrem voľby farba svetla prepínať aj trojstupňový jas. Kačicu DUCK-DUCK S je možné zapnúť a vypnúť aj pomocou spínača na dolnom konci samotného dekoračného svetla. Integrovaná batéria zaisťuje dobu svietenia niekoľko hodín, ktorá sa môže líšiť v závislosti od úrovne jasu. Pohodlné nabíjanie zaisťuje indukčná nabíjacia stanica, ktorá je súčasťou dodávky. LED dizajnová lampa DUCK-DUCK S má tiež praktické držadlo v podobe robustnej odnímateľnej kovovej konzoly na hlave kačice. Dizajn LED dekoratívneho svetla DUCK-DUCK S pochádza od anglickej dizajnérskej značky Newton, ktorá tento produkt navrhla pre Goodnight Light . – Doba nabíjania batérie je približne 6 hodín – Čas horenia približne 7-10 hodín
Tento kvalitný a lacný produkt ide získať jednoducho tu a teraz na našich stránkach v rubrike vonkajšie dekoratívne svietidlá. Pripravili sme pre vás kvalitné produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii. Populárny výrobca Goodnight Light vyrába skvelý tovar. Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie kúsky od značky Goodnight Light. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Zľavový tovar Dizajnérske LED svietidlo DUCK-DUCK S v bielej od obľúbeného výrobcu Goodnight Light k dostaniu aktuálne na webe v bezva akcii! V súčasnosti za skvelú cenu 150 EUR.