Detská stolná lampa Good Night so sovami

Štvorcová stolová lampa Good Night s roztomilými sovičkami „Dobrú noc“ - to si táto stolová lampa želá a svojim dizajnom a jemne rozptýleným... viac informácií »
Detská stolná lampa Good Night so sovami
Značka: Dalber
28 EUR
Overiť dostupnosť »
Štvorcová stolová lampa Good Night s roztomilými sovičkami „Dobrú noc“ - to si táto stolová lampa želá a svojim dizajnom a jemne rozptýleným...

Štvorcová stolová lampa Good Night s roztomilými sovičkami „Dobrú noc“ – to si táto stolová lampa želá a svojim dizajnom a jemne rozptýleným svetlom významne prispieva k útulnej a atmosférickej atmosfére v detskej izbe. Je vyrobený z dvoch dáždnikov a poskytuje vizuálne podnety s trojrozmerným vzhľadom a roztomilými obrázkami. Farebne zladené do jemných hnedých tónov. Objavujú sa tu sovičky, hviezdy, stromy a mesiac. Horná, priehľadná tienidlo na lampu je zdobená mnohými detailmi a má väčšinu atraktívnych motívov. Spodný, priesvitný tienidlo na lampu vytvára svetlo bez oslnenia, ktoré je vyžarované dookola. Pohodlné použitie pomocou spínača na napájacom vedení. – Maximálna dĺžka použitej žiarovky: 10,5 cm Tento unikátny výrobok máte možnosť kúpiť práve tu a teraz na našich stránkach v rubrike lampy na nočný stolík. Získajte ďalšie kúsky v spomínanej rubrike za výborné peniaze.

Neodolateľný výrobok Detská stolná lampa Good Night so sovami od výrobcu s dlhou históriou Dalber ľahko získate teraz v ponuke výhodne! Lacno za 28 EUR.