Detektor pohybu nástenné svetlo Sumea exteriér LED

Atraktívne nástenné svietidlo s pohybovým senzorom Sumea s jasnými LED diódami LED sú umiestnené vo svietidle Sumea za bielym plastovým krytom, čím... viac informácií »
Detektor pohybu nástenné svetlo Sumea exteriér LED
Značka: Lindby
80 EUR
Overiť dostupnosť »
Atraktívne nástenné svietidlo s pohybovým senzorom Sumea s jasnými LED diódami LED sú umiestnené vo svietidle Sumea za bielym plastovým krytom, čím...

Atraktívne nástenné svietidlo s pohybovým senzorom Sumea s jasnými LED diódami LED sú umiestnené vo svietidle Sumea za bielym plastovým krytom, čím je svetlo príjemne tlmené. Zvyšok svietidla je vyrobený z ušľachtilej ocele a celkový vzhľad sa javí ako relatívne nadčasový. V dolnej časti nástenného svietidla je umiestnený pohybový senzor s maximálnym dosahom 6 metrov a uhlom dosahu 90 stupňov. Montážna výška by mala byť asi 2 metre a v prípade potreby je možné nastaviť trvanie osvetlenia (8 sekúnd až 4 minúty).
Tento akčný výrobok Detektor pohybu nástenné svetlo Sumea exteriér LED máte možnosť kúpiť ľahko tu na našich stránkach zaradený v sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz nájdete zľavnené výrobky v spomínanej rubrike jednoducho online! Slávny výrobca Lindby vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedne výrobky Veď to vidíte sami.

Veľmi jedinečný produkt Detektor pohybu nástenné svetlo Sumea exteriér LED od populárnej značky Lindby k dostaniu na našich stránkach teraz za priaznivú cenu! Ponuky už od 80 EUR.