Denver SHO-110 vonkajšia WLAN kamera nočné videnie

Denver SHO-110 - univerzálna vonkajšia kamera WLAN s detekciou pohybu a funkciou infračerveného nočného videnia Kamera SHO-110 od spoločnosti Denver... viac informácií »
Denver SHO-110 vonkajšia WLAN kamera nočné videnie
Značka: Denver
44,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Denver SHO-110 - univerzálna vonkajšia kamera WLAN s detekciou pohybu a funkciou infračerveného nočného videnia Kamera SHO-110 od spoločnosti Denver...

Denver SHO-110 – univerzálna vonkajšia kamera WLAN s detekciou pohybu a funkciou infračerveného nočného videnia Kamera SHO-110 od spoločnosti Denver poskytuje inteligentný video dohľad nad vonkajším priestorom. Nahrávanie sa spúšťa integrovaným snímačom pohybu alebo používateľom prostredníctvom aplikácie; okrem toho je možné nastaviť zasielanie push notifikácií do smartfónu v prípade zisteného pohybu. Komunikácia s návštevníkmi je možná vďaka mikrofónu a reproduktoru. Vďaka funkcii infračerveného nočného videnia poskytuje kamera s robustným kovovým krytom obraz aj v tme. Môže sa inštalovať na steny, stropy alebo podlahy; v závislosti od okolností sa dá upraviť orientácia. – Určené na integráciu s WiFi, možné je aj pripojenie k LAN – so vstupom 12 V, dodávané so zásuvným napájacím zdrojom 230 V – Nastavenie a ovládanie pomocou aplikácie Tuya Smart Life alebo Denver Smart Home App (bezplatne dostupné pre iOS a Android) – Môže byť prepojený s inými produktmi Denver Smart Home – Fotoaparát: 1-megapixelový snímač CMOS – Rozlíšenie: 720 P – 1280 x 720, 30 fps – Funkcia videa vyžaduje použitie karty Micro SD (max. 128 GB, nie je súčasťou balenia) – Otočný o 360°, naklápací o 90° – IR dosah: max. 30 m – Trieda ochrany: IP65 – Integrovaný reproduktor a mikrofón Kvalitný tovar Denver SHO-110 vonkajšia WLAN kamera nočné videnie je dostupný okrem iného tu na webe v obľúbenej rubrike inteligentné kamery! Teraz nájdete ostatné produkty z tejto rubriky za outletovú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Denver. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov Denver poskytuje pre svojich zákazníkov prémiový sortiment. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento skvelý produkt Denver SHO-110 vonkajšia WLAN kamera nočné videnie originál od značky Denver jednoducho získate u nás právě skutočne lacno! Akčné ceny od 44,90 EUR.