Denver LSC-531 LED pásik RGBW 5 m IP20 WLAN

Inteligentný ovládateľný LED pásik LSC-531 s farebným a bielym svetlom, integrácia cez WLAN Tento 5 m dlhý pás LED od spoločnosti Denver poskytuje... viac informácií »
Denver LSC-531 LED pásik RGBW 5 m IP20 WLAN
Značka: Denver
28 EUR40 EUR Zľava -30%
Overiť dostupnosť »
Inteligentný ovládateľný LED pásik LSC-531 s farebným a bielym svetlom, integrácia cez WLAN Tento 5 m dlhý pás LED od spoločnosti Denver poskytuje...

Inteligentný ovládateľný LED pásik LSC-531 s farebným a bielym svetlom, integrácia cez WLAN Tento 5 m dlhý pás LED od spoločnosti Denver poskytuje všestranné ambientné osvetlenie v suchých vnútorných priestoroch. Pred uvedením do prevádzky možno pás na vopred označených miestach skrátiť na požadovanú dĺžku. Je vybavený 90 LED diódami na meter, ktoré vyžarujú farebné alebo teplé biele svetlo až denné biele svetlo a sú stmievateľné. Okrem toho možno preferované zmesi uložiť ako scény prostredníctvom aplikácie alebo nastaviť časové plány na automatické ovládanie. Stmievanie, regulácia teploty farieb alebo výber vopred definovaných scén je možný prostredníctvom aplikácie, ako aj hlasovým príkazom. Spojenie medzi koncovým zariadením a páskou sa vytvorí prostredníctvom siete WLAN. – Inteligentné ovládanie po integrácii WiFi – Stmievateľné, nastaviteľná farba svetla (RGBW 2 700 – 6 500 K) – Nastavenie svetelných scén a plánov – Výber preddefinovaných svetelných scén – Ovládanie pomocou inteligentnej aplikácie Tuya (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Kompatibilita s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant – ovládanie pomocou aplikácie Denver Smart Home (dostupná bezplatne pre iOS a Android) – možno spárovať s ďalšími produktmi Denver Smart Home Podarený produkt Denver LSC-531 LED pásik RGBW 5 m IP20 WLAN dá sa zaobstarať ešte tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii smart led pásiky! Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie výrobky z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Máme v ponuke však tiež ďalšie vybrané produkty značky Denver. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka Denver poskytuje špičkové výrobky Presvedčte sa sami.

Super produkt Denver LSC-531 LED pásik RGBW 5 m IP20 WLAN originál od výrobcu Denver máte možnosť získať na našich stránkach teraz práve extra so zľavou! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 28 EUR.