Dekoratívne podlahové svietidlo HIGH POWER LED

Podlahové zapustené svietidlo HIGH POWER LED na dekoratívnu orientáciu na zemi Zapustené svietidlo HIGH POWER LED môže slúžiť buď ako orientačné... viac informácií »
Dekoratívne podlahové svietidlo HIGH POWER LED
Podlahové zapustené svietidlo HIGH POWER LED na dekoratívnu orientáciu na zemi Zapustené svietidlo HIGH POWER LED môže slúžiť buď ako orientačné...

Podlahové zapustené svietidlo HIGH POWER LED na dekoratívnu orientáciu na zemi Zapustené svietidlo HIGH POWER LED môže slúžiť buď ako orientačné riešenie, alebo ako osvetlenie okolitého priestoru v exteriéri. Dekoratívne rastliny môžu byť v noci tiež takto osvetlené. Maximálne zaťaženie svietidla je 1 500 kg. Pri montáži podlahového svietidla sa musia zohľadniť osobitné podmienky. Dobrý odvodňovací systém a vhodné štrkové lôžko na ochranu proti vniknutiu vody zabezpečia dlhú životnosť svietidla. Neodporúča sa, aby sa vstupy svietidiel inštalovali vo vyhĺbeninách a priehlbinách, keďže tam môže dôjsť k zhromažďovaniu vody, a tým k poškodeniu svietidla.
Tento exkluzívny kus môžete nakúpiť bezstarostne tu u nás v obľúbenej rubrike nájazdové svietidlá. Mrknite na parádne produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! U nás totiž nájdete ďalší skvelý tovar od výrobcu Konstsmide. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt Dekoratívne podlahové svietidlo HIGH POWER LED od známej spoločnosti Konstsmide je k dostaniu práve tu trvalo výhodne. Výhodne za super cenu 140 EUR.