Dekoračné závesné LED svietidlo Zoya, čierne

Dekoratívne a funkčné - závesné LED svetlo Zoya Dekoratívny dizajn LED závesného svietidla Zoya vytvárajú široké kovové pásy, ktoré sa šikovne... viac informácií »
Dekoračné závesné LED svietidlo Zoya
Značka: Euluna
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dekoratívne a funkčné - závesné LED svetlo Zoya Dekoratívny dizajn LED závesného svietidla Zoya vytvárajú široké kovové pásy, ktoré sa šikovne...

Dekoratívne a funkčné – závesné LED svetlo Zoya Dekoratívny dizajn LED závesného svietidla Zoya vytvárajú široké kovové pásy, ktoré sa šikovne ohýbajú okolo tela svietidla a vytvárajú tak moderný vzhľad. Teplé biele svetlo vyžarujú LED diódy integrované v páse a svietia tak do miestnosti zo všetkých strán. To umožňuje spoľahlivé základné osvetlenie obývacej izby alebo jedálne, ktoré nielen dobre vyzerá, ale aj poskytuje dostatok svetla. Závesné LED svetlo Zoya je možné stlmiť pomocou vhodného diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou dodávky.
Tento zľavnený kus možno zaobstarať práve tu na stránkach v populárnej rubrike závesné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť akčné produkty zo spomínanej kategórie za priaznivú cenu. Táto značka Euluna dodáva pre svojich zákazníkov skvelý tovar. Nebojte, máme toho viac, mrknite na ďalšie produkty od značky Euluna. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento obľúbený tovar Dekoračné závesné LED svietidlo Zoya, čierne od známeho dodávateľa Euluna možno nájsť momentálne na webe naozaj výhodne. Práve teraz za 489,90 EUR.