Dekoračné závesné LED svietidlo Zoya, biele

Biele LED závesné svetlo Zoya v zakrivenom prevedení Charakteristickým znakom závesnej lampy Zoya sú kovové pásy, ktoré sa točia okolo stredu.... viac informácií »
Dekoračné závesné LED svietidlo Zoya
Značka: Euluna
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Biele LED závesné svetlo Zoya v zakrivenom prevedení Charakteristickým znakom závesnej lampy Zoya sú kovové pásy, ktoré sa točia okolo stredu....

Biele LED závesné svetlo Zoya v zakrivenom prevedení Charakteristickým znakom závesnej lampy Zoya sú kovové pásy, ktoré sa točia okolo stredu. Vonkajšia strana je vybavená integrovanými LED pásikmi, ktorých svetlo je vyžarované zo všetkých strán. Zoya zaujme svojím priateľským, jasným charakterom a efektívnym základným osvetlením a svojím dizajnovým jazykom je ideálna pre moderné obytné priestory. Závesné svetlo je možné prepnúť a stlmiť pomocou dodávaného diaľkového ovládača.
Tento dizajnový produkt možno zakúpiť bezprostredne tu na stránkach v obľúbenej sekcii závesné svietidlá. Teraz môžete získať ešte iné výrobky v spomínanej sekcii za internetové ceny! Vehlasný výrobca Euluna pre vás pripravuje kvalitný tovar. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky značky Euluna. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Dekoračné závesné LED svietidlo Zoya, biele od populárnej značky Euluna jednoducho nájdete tady za úplne najnižšiu cenu! Teraz len za 489,90 EUR.