Decor Walther Manhattan 40 N nástenné LED chróm

LED nástenné svietidlo Manhattan v hranatom prevedení Flexibilita pri inštalácii a pri svetelnom výkone: Nástenné svetlo Manhattan LED je možné... viac informácií »
Decor Walther Manhattan 40 N nástenné LED chróm
Značka: Decor Walther
449,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo Manhattan v hranatom prevedení Flexibilita pri inštalácii a pri svetelnom výkone: Nástenné svetlo Manhattan LED je možné...

LED nástenné svietidlo Manhattan v hranatom prevedení Flexibilita pri inštalácii a pri svetelnom výkone: Nástenné svetlo Manhattan LED je možné namontovať vodorovne alebo zvisle na stenu a jeho jas je možné regulovať aj pomocou stmievača s fázovým rezom a stenového stmievača v inštalácii domu. Uhlové nástenné svietidlo s pochrómovanými bočnými časťami sa hodí ako do kúpeľne, kde odolá striekajúcej vode vďaka triede ochrany IP44, tak aj do mnohých ďalších oblastí moderného bývania. Teplé biele svetlo LED diód veľmi príjemne vyžaruje lesklý biely difúzor vyrobený z akrylátu.
Vynikajúci produkt Decor Walther Manhattan 40 N nástenné LED máte možnosť nájsť v pohode tu a teraz na našom webe v rubrike nástenné svietidlá! Teraz kúpite iné produkty z tejto známej sekcie za výhodnú cenu. Významný výrobca Decor Walther má v stále ponuke vynikajúce produkty. A to je ešte len začiatok! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete viac skvelého tovaru značky Decor Walther. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci výrobok Decor Walther Manhattan 40 N nástenné LED chróm značky Decor Walther získajte práve teraz na našej webovej stránke vo výhodnej akcii. V akcii od 449,90 EUR.