Paulmann Cardan lankový systém 4pl. chróm matná/Cr

Kardanový drôtový systém ako základná súprava so štyrmi svietidlami, drôtom a transformátorom Štvorlampový systém Cardan sa dodáva pripravený na... viac informácií »
Paulmann Cardan lankový systém 4pl. chróm matná/Cr
Značka: Paulmann
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kardanový drôtový systém ako základná súprava so štyrmi svietidlami, drôtom a transformátorom Štvorlampový systém Cardan sa dodáva pripravený na...

Kardanový drôtový systém ako základná súprava so štyrmi svietidlami, drôtom a transformátorom Štvorlampový systém Cardan sa dodáva pripravený na pripojenie s transformátorom, vodičom a štyrmi svietidlami. Žiarovky v štyroch objímkach sú obklopené dvoma úzkymi kovovými krúžkami, pričom horizontálny krúžok sa dá otáčať o 30° a vertikálny krúžok o 355°. Montážny materiál, pomocou ktorého možno káblový systém namontovať na strop aj na stenu, je súčasťou dodávky, svietidlá (GU 5,3 max. 10 W) nie sú súčasťou dodávky.

Žiadaný výrobok Paulmann Cardan lankový systém 4pl. chróm matná/Cr od skvelého výrobcu Paulmann ľahko zoženiete tu a teraz práve za akčnú cenu. Momentálne v akcii za 149,90 EUR.