Stropné svietidlo s bavlneným tienidlom čierne so zlatým 32 cm – kombi čierne

Combi black je jednoduché stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru... viac informácií »
Stropné svietidlo s bavlneným tienidlom čierne so zlatým 32 cm - kombi čierne
Značka: QAZQA
34,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Combi black je jednoduché stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru...

Combi black je jednoduché stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru nádherný tvorca atmosféry. Zlatý interiér kapucne zaručuje, že váš domov je obklopený teplým svetlom. Lampa je tiež stmievateľná (stmievač nie je súčasťou dodávky), takže môžete vytvoriť ešte viac atmosféry. Stropné svietidlo Combi sa skladá zo stropného svietidla a čiernej so zlatým tienidlom. Lampa je vysoká 22 cm a má priemer 32 cm. Stropná doska má priemer 10 cm. Ak si zakúpite túto žiarovku, je dôležité, aby ste si sami kúpili svetelný zdroj E27 (max. 60 W), pretože nie je súčasťou dodávky. Jednoduché, ale štýlové svietidlo, ktoré dotvorí váš interiér.

Kvalitný produkt Stropné svietidlo s bavlneným tienidlom čierne so zlatým 32 cm - kombi čierne od kvalitného výrobcu QAZQA získate práve dnes za neuveriteľne nízku cenu. Iba teraz za 34,95 EUR.