Plátené tienidlo tmavošedé 45 cm

Hľadáte nadčasové tienidlo? Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na... viac informácií »
Plátené tienidlo tmavošedé 45 cm
Značka: QAZQA
79,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte nadčasové tienidlo? Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na...

Hľadáte nadčasové tienidlo? Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na vnútornej strane. Inými slovami: tento odtieň môžete použiť ako na stojace, tak aj na závesné lampy. Tienidlo má priemer 45 cm a výšku 25 cm. Vytvorte si s touto kapucňou svoju jedinečnú kombináciu!Veľmi žiadaný produkt môžete zohnať práve na našich stránkach v známej sekcii tienidlo na lampu! Teraz si môžete zaobstarať ešte iné produkty z našej sekcie na pár kliknutí. Populárny výrobca medzi zákazníkmi QAZQA môže ponúkať špičkový sortiment. lacne. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Ale možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší výrobok Plátené tienidlo tmavošedé 45 cm od výrobcu s dlhoročnou tradíciou QAZQA jednoducho zaobstaráte v našej aktuálnej ponuke za primerané peniaze. Výhodne za super cenu 79,95 EUR.